Hoppa till sidans innehåll

Actionspelen - deltagarlista övriga klasser

19 MAJ 2018 10:33
Övriga klasser
  • Uppdaterad: 22 MAJ 2018 21:05

Herr Singel Klass 2 2018-05-26 09:00    (3 anmälda)
Lundstedt Magnus, Kvarnby AK Rosqvist Henrik, Kvarnby AK Lundell Filip, Tomelilla AIS


Herr Singel Klass 4 2018-05-26 09:00    (8 anmälda)
Rydstedt Johan, IFK Lund Norström Benny, Kågeröds BTK Andersson Alice, Kättilsmåla BTK Söderberg Isak, Skurups BTK Hallgren Nils, Tomelilla AIS Hallgren Stefan, Tomelilla AIS Hjorth Rasmus, Åstorps BTK Kotromanac Aleksandar, Åstorps BTK


Herr Singel Klass 6 2018-05-26 09:00    (6 anmälda)
Lundgren Martin, BTK Rekord Hammer Calle, IF Ale Gehrmann Jonas, IFK Lund Claesson Göran, Kättilsmåla BTK Jönsson Bengt, Kättilsmåla BTK Rasmusson Angelica, Tomelilla AIS


Herr Singel Klass 3 2018-05-26 13:00    (5 anmälda)
Lundstedt Magnus, Kvarnby AK Rosqvist Henrik, Kvarnby AK Andersson Alice, Kättilsmåla BTK Lundell Filip, Tomelilla AIS Hjorth Rasmus, Åstorps BTK


Herr Singel Klass 5 2018-05-26 13:00    (11 anmälda)
Lundgren Martin, BTK Rekord Rydstedt Johan, IFK Lund Norström Benny, Kågeröds BTK Claesson Göran, Kättilsmåla BTK Jönsson Bengt, Kättilsmåla BTK Sångberg Alf, Malmö IF Norgren Karl, Skurups BTK Persson Emilia, Skurups BTK Söderberg Isak, Skurups BTK Hallgren Nils, Tomelilla AIS Kotromanac Aleksandar, Åstorps BTK


Flickor 11 2018-05-27 09:00    (4 anmälda)
Persson Tuva, Sjöbo BTK Söderberg Vera, Skurups BTK Cotton Sara, Åkarps Pingisklubb Rosberg Elin, Åkarps Pingisklubb


Pojkar 11 2018-05-27 09:00    (9 anmälda)
Gehrmann Tobias, Bjärreds BTK Fredriksson Viggo, Dänningelanda BTK Gustafsson Melker, Dänningelanda BTK Andrae Jacob, Malmö IF Camnerin Henry, Åkarps Pingisklubb Lord Leo, Åkarps Pingisklubb Nilsson Viktor, Åkarps Pingisklubb Ranhed Anton, Åkarps Pingisklubb Runnerstedt Anton, Åkarps Pingisklubb


Pojkar 13 2018-05-27 09:00    (6 anmälda)
Lundgren Martin, BTK Rekord Olsson Elliot, BTK Scania Skrijelj Dannel, BTK Scania Heneen Noah, IFK Lund Norgren Karl, Skurups BTK Kotromanac Aleksandar, Åstorps BTK


Pojkar 15 2018-05-27 09:00    (4 anmälda)
Eksell Elias, IFK Lund Söderberg Isak, Skurups BTK Bryland Erik, Åkarps Pingisklubb Rylander Gustaf, Åkarps Pingisklubb


Flickor 10 2018-05-27 13:00    (3 anmälda)
Söderberg Vera, Skurups BTK Cotton Sara, Åkarps Pingisklubb Rosberg Elin, Åkarps Pingisklubb


Pojkar 10 2018-05-27 13:00    (5 anmälda)
Fredriksson Viggo, Dänningelanda BTK Petersson Tintin, IFK Klagshamn Andrae Jacob, Malmö IF Camnerin Henry, Åkarps Pingisklubb Runnerstedt Anton, Åkarps Pingisklubb


Pojkar 12 2018-05-27 13:00    (5 anmälda)
Gustafsson Melker, Dänningelanda BTK Lord Leo, Åkarps Pingisklubb Nilsson Viktor, Åkarps Pingisklubb Ranhed Anton, Åkarps Pingisklubb Kotromanac Aleksandar, Åstorps BTK


Pojkar 14 2018-05-27 13:00    (8 anmälda)
Lundgren Martin, BTK Rekord Olsson Elliot, BTK Scania Skrijelj Dannel, BTK Scania Eksell Elias, IFK Lund Heneen Noah, IFK Lund
Norgren Karl, Skurups BTK Bryland Erik, Åkarps Pingisklubb Rylander Gustaf, Åkarps Pingisklubb

Skribent: Henrik Larsson
Epost: Adressen Gömd

ICA Nära Tores Allköp, Skivarp

 

Bösarp

shoppinglogga

 

SkurupsSparbank

 

 

XL

 

motor

 

 

Action

 

 

 

Postadress:
Skurups BTK - Bordtennis
Tulesholmsgatan 145
27437 Skurup

Kontakt:
Tel: 0725150117
E-post: This is a mailto link

Se all info